Květen 16 2019

O serveru

Informace

Server už jede celkem velkou dobu, začalo to s veřejnou ip na pc a dotáhlo se to až sem, jak server vidíte dnes.

Do budoucna se snažíme rozvíjet sluzby a nasloucháme jak hráčům, tak i členům A-teamu a děláme maximum pro to, aby se tu člověk měl dobře.

Informace o modech

Pro provoz je potřeba DayZSaLauncher, který vám stáhne potřebné mody, jinak neuvidíte všechny zbraně, věci pro postavu a další věci. Potom nemáte takový požitek ze hry.

Mody

Samotné mody přidávají nespočet možností, jedna z nich co je u nás je jak mnoho zbraní, oblečení, ale také zde najdete i netradyční auta a vybavení do base ( kempu ).

Další mod jako je trader určitě zná mnoho lidí, neboť je jeden z nejběžnějších serverů, ale nesmí zde chybět. Naleznete u něho vše přes běžné věci, ale i něco cenějšího. Hlavně lze i prodávat jak třeba kůži ze zvířete, aby jsme využily celou podstatu, co ve hře najít. Chceme tímto docílit toho, že když chce člověk sehnat peníze na koupení jak věcí pro postavu nebo pro svůj příbytek, tak aby nemusel jen chodit prodávat zbraně, ale aby se mohl věnovat třeba i lovu v blízkém lese.

Admin Team

  • HeiderakCZE – Majitel projektu, serverů a vče co zde vidíte
  • Fanarim – programátor webu, správce ts3 a administrátor Dayz

Případě pokud budete mít nějaké nápady jak zlepšít server, případně i kritiku co zlepšit apod. tak určitě nás kontaktujte jak na webu, foru, teamspeaku a nebo klidně i ve hře, když budeme online. Určitě si vás rádi vyslechneme a vyslechneme vás.